Понедельник, 20 марта 2023
EnglishUkrainian

Житлові субсидії в опалювальному сезоні 22/23 – які зміни відбулися?


Житлові субсидії в опалювальному сезоні 22/23 – які зміни відбулися?

DE22272A-B2DA-43C3-953F-A673537E1877

На сьогодні житлові субсидії призначаються так, як і раніше, з травня або з місяця звернення за призначення житлової субсидії до завершення опалювального сезону. Про це розповіла Олександра Давидовська, заступник начальника управління сім’ї та соціальної підтримки населення, начальник відділу пільг та субсидій департаменту соціального захисту населення ДніпроОВА:

«Таким чином ті люди, які вже подали звернення, не повинні нічого робити. З 15 жовтня буде здійснено розрахунок житлової субсидії. Наразі у Дніпропетровській області майже 183 тисячі отримувачів житлової субсидії. В неопалювальний сезон субсидію отримували близько 66 тисяч домоволодінь. Тобто третина домоволодінь отримували субсидію у готівковій формі. Інші, яким субсидія була розрахована, але не призначена або призначена у так званому «нульовому» розмірі,  тобто ті сім’ї, які отримали повідомлення про призначення субсидії до завершення опалювального сезону 22/23, не потрібно нікуди звертатися. Усе нарахується автоматично».

Змінюється період доходів, які враховуються при призначенні житлових субсидій. Буде врахований 1 та 2 квартали 2022 року. Також при призначенні субсидії не будуть враховуватися компенсаційні виплати громадянам, які дали прихисток переселенцям. 

«Для тих, хто втратив роботу і став на облік у центр зайнятості, буде призначено субсидію згідно з фактичними доходами. Також важлива зміна — не буде враховано заборгованість за комунальні послуги, але тільки ту, яка виникла у період війни», — підсумувала Олександра Давидовська.


ДЖЕРЕЛО (ОФІЦІЙНО): ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА РАДА, посилання: oblrada.dp.gov.ua..

Автор публикации

не в сети 4 недели

Редактор

Комментарии: 1Публикации: 3214Регистрация: 23-10-2016
Предыдущая 👨‍💻Єдиний портал вакансій – Дніпропетровщина серед лідерів.
Следующий У Дніпрі розпочався Третій Міжнародний Етномузикознавчий Симпозіум «Актуальні питання східноєвропейської етномузикології».

Нет комментариев

Оставить комментарий

MENU

Back

Карта воздушных тревог в Украине (онлайн):

Карта воздушных тревог в Украине онлайн
Авторизация
*
*


Регистрация
*
*
*


Генерация пароля