4 березня Зеленський провів щоденний телемост, під час якого обговорили аудит Збройних сил України, озброєння та боєприпасів


“Я отримав останню інформацію про рятувальну операцію в Одесі. Розбір завалів завершено. Зараз важливо, щоб люди якомога швидше отримали всю необхідну допомогу, в тому числі нові квартири замість втрачених. Я дав доручення голови ОДА подбати про це», – сказав Зеленський.

Він повідомив, що триває ліквідація наслідків обстрілу Курахова, де російські окупанти вдарили з керованої авіаційної бомби житловий масив.

“Жертв, на щастя, немає, але є багато постраждалих. Людям також надається необхідна допомога”, – зазначив він.

Під час зустрічі Президент заслухав міністра Рустема Умерова та представників Міноборони про фактичні та планові надходження зброї та боєприпасів у березні.

«Я почув від Головнокомандувача про оперативну обстановку на основних напрямках, про ревізію Збройних Сил, про ротацію бригад і кадрові рішення в їх межах. Потрібні звіти спецслужб, СБУ і МВС», – сказав він.

Зеленський додав, що “зерновий коридор” продовжує демонструвати хорошу динаміку.

“Ми наближаємося до межі в 30 млн тонн вантажів, з яких тільки в лютому експортовано понад 8 млн тонн. Ми продовжуємо розвивати альтернативні маршрути: по Дунаю і через Молдову”, – сказав він.

Армійський аудит

Нещодавно лідер фракції “Слуга народу” в Раді Давид Арахамія заявив, що Верховний головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський проводить аудит Сил оборони.

Народний депутат зазначив, що під час перевірки були виявлені цілі підрозділи української армії, які за два роки повномасштабної війни “ніколи не були на фронті”.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая 4 березня Зеленський змінив командувача Збройних сил України
Следующий Справа Мураєва дійшла до суду – у чому звинувачують екс-нардепа ТСН Новини 1+1 – Політика

Нет комментариев

Оставить комментарий