4 км від російських окупантів – як сьогодні живе Нікопольський район?


F73E173E DA8C 40A7 8D90 6703874EF267
F73E173E DA8C 40A7 8D90 6703874EF267

Наразі ані регулярних обстрілів, ані бойових дій на території району немає. Про це розповів Євген Євтушенко, голова Нікопольської РВА:

«Ми знаходимось дуже близько від окупованих земель Херсонської області. Можна сказати, бачимо їх у бінокль. Втім, наші військові завжди напоготові, аби відбити будь-яку ворожу атаку».

Також голова Нікопольської РВА запевнив, що продовольча та економічна ситуація в районі покращується. Є усі продукти та речі першої необхідності. Малий бізнес поступово починає працювати, а великі підприємства повертаються до звичайних потужностей.

«У нас засіяно 100% посівної площі, навіть більше – ми обробили усі доступні земельні ділянки. Зараз фермери готуються до збору врожаю озимої пшениці», — зазначив Євген Євтушенко, голова Нікопольської РВА.

У районі значно збільшилась останнім часом кількість переселенців. Загалом це 9300 осіб.

«Левова частка — в місті Нікополь, це велике навантаження для нас, адже така кількість людей – це як невелика громада на території області. Допомагаємо кожному, і з умовами проживання, і з працевлаштуванням. Втім, намагаємось вмовити людей їхати далі, адже наша територія все ж дуже близько до лінії зіткнення і є потенційно небезпечною для великого скупчення людей», — підсумував Євген Євтушенко.

Предыдущая Сто днів війни – як пережила їх Дніпропетровщина?
Следующий Усі соціальні послуги жителям Дніпропетровщини надаються в повному обсязі

Нет комментариев

Оставить комментарий