4 км від російських окупантів – як сьогодні живе Нікопольський район?


Наразі ані регулярних обстрілів, ані бойових дій на території району немає. Про це розповів Євген Євтушенко, голова Нікопольської РВА:

«Ми знаходимось дуже близько від окупованих земель Херсонської області. Можна сказати, бачимо їх у бінокль. Втім, наші військові завжди напоготові, аби відбити будь-яку ворожу атаку».

Також голова Нікопольської РВА запевнив, що продовольча та економічна ситуація в районі покращується. Є усі продукти та речі першої необхідності. Малий бізнес поступово починає працювати, а великі підприємства повертаються до звичайних потужностей.

«У нас засіяно 100% посівної площі, навіть більше – ми обробили усі доступні земельні ділянки. Зараз фермери готуються до збору врожаю озимої пшениці», — зазначив Євген Євтушенко, голова Нікопольської РВА.

У районі значно збільшилась останнім часом кількість переселенців. Загалом це 9300 осіб.

«Левова частка — в місті Нікополь, це велике навантаження для нас, адже така кількість людей – це як невелика громада на території області. Допомагаємо кожному, і з умовами проживання, і з працевлаштуванням. Втім, намагаємось вмовити людей їхати далі, адже наша територія все ж дуже близько до лінії зіткнення і є потенційно небезпечною для великого скупчення людей», — підсумував Євген Євтушенко.

Автор публикации

не в сети 4 недели

Редактор

Комментарии: 1Публикации: 3214Регистрация: 23-10-2016
Предыдущая Сто днів війни – як пережила їх Дніпропетровщина?
Следующий Усі соціальні послуги жителям Дніпропетровщини надаються в повному обсязі

Нет комментариев

Оставить комментарий