Тренінги з пошуку роботи — обласна служба зайнятості допомагає переселенцям працевлаштуватись |


FC9C88AF A11E 4B99 B662 63BC9825C2DE 960x768 1
FC9C88AF A11E 4B99 B662 63BC9825C2DE 960x768 1

 Фахівці центру регулярно проводять онлайн і офлайн зустрічі, майстер-класи з пошуку джерел вакансій, на яких разом з шукачами наочно опрацьовують усі можливі сучасні ресурси пошуку роботи, зокрема, сайти з працевлаштування, телеграм-канали та боти, соціальні мережі, спеціальні платформи тощо.

 Начальниця відділу організації профорієнтації Дніпропетровського обласного центру зайнятості Ганна Коренькова розповідає:

 «На сьогодні профорієнтаційні послуги отримали 3786 внутрішньо переміщених осіб. Під час групових онлайн/офлайн заходів безробітних знайомлять з ситуацією на ринку праці, інформують про затребувані професії, вимоги роботодавця та умови праці. На сьогодні роботодавці – активні учасники таких зустрічей, тому що зацікавлені взяти у команду найкращого професіонала. У ході індивідуального консультування фахівці відпрацьовують кожен запит шукача роботи з метою надання психологічної підтримки та визначення спільно з особою її подальших кроків на шляху до працевлаштування».

 Також спеціалісти служби зайнятості надають переселенцям соціальну послугу з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації.

 Зокрема, переселенці можуть отримати нову професію або підвищити кваліфікацію, здобувши нові сучасні компетенції у сфері інформаційних технологій, бухгалтерського обліку, торгівлі тощо.

 Фахівці з профорієнтації допомагають шукачам роботи визначитися з власними професійними схильностями та здібностями до певної зайнятості з метою свідомого розуміння доцільності вибору напрямку навчання.

 У ході тренінгів шукачі роботи набувають навичок складання резюме, підготовки до співбесіди з роботодавцем, презентації власного професійного досвіду та досягнень.

Також у ході індивідуального консультування фахівці відпрацьовують кожен запит шукача роботи з метою надання психологічної підтримки та визначення спільно з особою її подальших кроків на шляху до працевлаштування.

Источник: Дніпропетровська обласна рада https://oblrada.dp.gov.ua/

Предыдущая Росія знищує українську мову на окупованих територіях |
Следующий Повітряне командування «Схід» відзначає шосту річницю створення з‘єднання |

Нет комментариев

Оставить комментарий