На Дефлімпійських іграх, що проходять в Бразилії, спортсмени Дніпропетровщини здобули вже 39 медалей

1
1

21 золота, 7 срібних та 11 бронзових медалей – саме такі результати нині мають спортсмени, які представляють Дніпропетровщину в національній збірній. Переможцями і призерами стали легкоатлети, каратисти, стрілки, дзюдоїсти, плавці.

«Дніпропетровщина може пишатися своїми атлетами. Наша молодь демонструє гідні результати на Дефлімпіаді, і я не маю сумнівів, що Україна завершить цьогорічні змагання лідером за кількістю нагород», – сказав директор департаменту молоді і спорту ДніпроОВА Олександр Пшеничников.

Золото в естафеті 4х400 м мікст здобули легкоатлети Сергій Драч, Дмитро Руденко та Соломія Куприч. Також золоту нагороду в естафеті 4х200 м у плаванні вільним стилем виборов Артем Карниш. А от на дистанції 50 м на спині бронзу здобув Владислав Кремляков.

«Наша область давно славиться успішними спортсменами, які прославляють Україну на міжнародних аренах. Талант у поєднанні з наполегливою, щоденною працею дозволяє досягати неабияких висот й ставати справжніми чемпіонами. Наші атлети – працьовиті та завзяті, тож я певен, що українська скарбниця нагород обов‘язково поповниться новими здобутками», – зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Україну на Дефлімпіаді представляють понад 170 спортсменів. З них 40 учасників у 8 видах спорту – це спортсмени з Дніпропетровщини. Нині Україна лідирує в медальному заліку на Дефлімпійських іграх: 77 медалей, 39 з яких – золоті, 16 срібних та 22 бронзові нагороди. Змагання розпочалися 1 травня і триватимуть до 15 травня.