Автівки для ЗСУ: до Дніпра прибула чергова партія машин, які передадуть військовослужбовцям на передову |


Маневрені, швидкі, зручні для виконання бойових завдань: у Дніпро прибуло шість автівок, які допомагатимуть бійцям на передовій. Машини придбали за сприяння народного депутата України Дмитра Припутня. Народний обранець розповідає: автомобілі наразі вкрай потрібні військовим, це – чи не першочерговий запит.

«Авто дуже допомагають хлопцям на фронті, без них на передовій обійтися неможливо. Нині мільйони українців, волонтери, бізнес об’єднують свої зусилля задля спільної перемоги, і в цій справі немає дрібниць. Підтримка кожного – надважлива. Всі разом ми тримаємо наш фронт», – сказав народний обранець Дмитро Припутень.

Всього за сприяння нардепа на фронт передали вже 22 автівки. Окрім машин, допомога також включає в себе гуманітарний вантаж – каремати, спальні мішки та допоміжне обладнання для поранених. Днями все передадуть військовослужбовцям.

IMG_6515!IMG_4751 !IMG_4775

!IMG_4798 !IMG_4804 !IMG_4818 !IMG_4873 — копия !IMG_4877 !IMG_4885

Источник: Дніпропетровська обласна рада https://oblrada.dp.gov.ua/

Предыдущая «Івасик Телесик» у музичному варіанті: дніпровська Філармонія представила прем’єру казкової вистави для дітей і дорослих |
Следующий Фарбують, прибирають, створюють затишок: у Троїцькій громаді приводять до ладу закинуті будинки і дають прихисток переселенцям |

Нет комментариев

Оставить комментарий