Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук в ефірі телемарафону на каналі «Дніпро ТВ» розповів про безпекову ситуацію в області, переселенців, роботу обласної ради та взаємодію із депутатським корпусом


20220405110408 IMG 9296 1366x768 2
20220405110408 IMG 9296 1366x768 2

Під час ефіру Микола Лукашук розповів: наразі складна ситуація — у Криворізькому та Синельниківському районі: вони піддаються обстрілам російських окупаційних військ. Через це було прийнято рішення про збільшення кількість бригад швидкої допомоги, які чергуватимуть в цих районах області.

«Якщо хтось з людей постраждає — медики зможуть оперативно надати їм допомогу. Тому обласна військова адміністрація прийняла таке рішення про збільшення кількості реанімобілів та фахівців, щоб не втрачати дорогоцінний час у випадку надзвичайних ситуацій. Також в медзаклади цих районів додатково направили ліки. Разом з громади, які також працюють 24/7, зараз робимо все, аби кожен житель Дніпропетровщини був захищений», — сказав Микола Лукашук.

За словами голови обласної ради, наразі ситуація в регіоні стабільна. Є запас продуктів харчування, ліків, об’єкти інфраструктури працюють в штатному режимі.

«Підприємства обласної ради забезпечують водою майже 1,5 млн мешканців Дніпропетровщини. Жодне з них не припиняло свою роботу ні на день протягом двох місяців повномасштабної війни. Також функціонують КП, які поставляють ліки в аптеки області, перебоїв немає», — зазначив голова обласної ради.

Нині в області проживає понад 172 тисячі переселенців. Обласна рада надіслала більше 40 листів до інших країн щодо надання гуманітарної допомоги, у тому числі через дипломатичні установи. Також налагоджена комунікація між всіма громадами, очільниками міст, обласною радою, обласною військовою адміністрацією та представниками бізнесу.

 

 

Предыдущая Ворог обстріляв територію сіл Мар’янське та Велика Костромка, що у Криворізькому районі
Следующий Уряд розширив програму «Доступні кредити 5-7-9%»: тепер нею можуть скористатись і підприємства у сфері пасажирських та вантажних перевезень

Нет комментариев

Оставить комментарий