НАТО передасть Україні п’ять кораблів ВМС


Україна готується прийняти п’ять кораблів НАТО.

Маршал Військово-Морських Сил ЗСУ Дмитро Плетенчук заявив, що Україна готується отримати від ДЛЯ ЦЬОГО п’ять протимінних кораблів. Проте нині однією з головних загроз у Чорному морі залишається мінна загроза.

Про це він розповів під час телемарафону.

Він зазначив, що міни є спільною проблемою для України та її сусідів по Чорному морю, зокрема трьох членів НАТО – Румунії, Болгарії та Туреччини.

«Чорне море потребує повноцінного розмінування. Це вже сплановано, команда створена, екіпажі кораблів готуються. Однак зараз через Конвенцію Монтре ці кораблі (від НАТО – прим.) не можуть зайти в Чорне море», – сказав диктор ВМС.

За словами Плетенчука, українські екіпажі готувалися до роботи на кораблях “Черкаси” і “Чернігів”, передані Великою Британією ВМС України вже пройшли навчання.

«Вони вже на озброєнні. Минулого року вони пройшли перший рівень оцінки відповідності з країнами НАТО, цього року сподіваємося отримати найвищий рейтинг – другий рівень. Крім того, до передачі від НАТО готуються ще три кораблі – Нідерланди та Бельгія. Ці екіпажі також продовжують навчання. Загалом ми плануємо отримати п’ять протимінних кораблів», – сказав Плетенчук.

Нагадаємо вам про це У ВМС повідомили, скільки кораблів Чорноморського флоту РФ було знищено і пошкоджено.

Читайте також найважливіші новини дня:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський повідомив, що питання онлайн-казино буде розглянуто на засіданні РНБО
Следующий Зеленський заявив, що Україна скличе засідання НАТО

Нет комментариев

Оставить комментарий