Служитимуть суспільству: курсанти Дніпропетровського університету внутрішніх справ склали Присягу працівника Національної поліції  


 

 

364 першокурсника Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ склали Присягу поліцейського. Такий захід – традиційний для закладу вищої освіти і є складовою виховання майбутніх поліцейських, налаштуванням на служіння Україні та її народу.

 

Привітати курсантів із новим етапом у їхньому житті завітав Андрій Соколов – заступник голови Дніпропетровської обласної ради по виконавчому апарату.

 

«Віднині ви берете на себе відповідальність перед українським народом, який мужньо відстоює свободу та територіальну цілісність рідної країни. Присяга – це прояв вашої вірності та доказ підтримки нашої держави, готовність захищати її громадян. Боронити права і свободи людини, забезпечувати порядок – ваша почесна місія. Дякую за ваш благородний вибір!» – звернувся до курсантів Андрій Соколов.

 

Курсанти вголос зачитали текст Присяги. Для майбутніх захисників Закону складання Присяги – це тільки початок шляху, попереду на них чекає навчання, набуття і удосконалення професійних навичок поліцейського. Кожному курсанту вручили спеціальний жетон поліцейського.

 

«Будемо з гордістю нести звання поліцейського! Ми подолали складний шлях до цієї події, готуючись, складаючи іспити в умовах війни. Дуже раді, що у нас все вийшло і надалі ми зможемо захищати демократичне суспільство та служити задля блага України», – поділився курсант Максим Хаджиський.

 

Наприкінці заходу курсанти ДДУВС виконали декілька номерів спеціальної підготовки. Зокрема, продемонстрували як затримують злочинця за допомогою службової собаки.

 

Источник: oblrada.dp.gov.ua

Предыдущая У Кам’янському відкрили сучасний театр ляльок
Следующий Підприємниця з Дніпропетровщини виграла грант від держави на розвиток свого бізнесу. 

Нет комментариев

Оставить комментарий