У Дніпрі відкрито перший офіс декарбонізації та енергоефективності в Україні.


Проєкт реалізовано Держенергоефективності спільно з Дніпропетровською обласною радою та ОВА. В рамках співпраці сторони підписали тристоронній Меморандум.

Регіональний офіс стане платформою для співпраці Держенергоефективності та місцевої влади  у таких основних напрямах:

▪️управління енергоспоживанням;
▪️створення «подушки енергетичної безпеки» регіону;
▪️залучення фінансових ресурсів;
▪️просвіта та популяризація у напрямку енергоефективності.

«Місцеве самоврядування – справжня рушійна сила змін. Об’єднавшись, ми здатні досягти реальних результатів задля енергоефективного життя громад. Із усіма перевагами: економією бюджету, комфортними школами і лікарнями, новими робочими місцями, конкурентним бізнесом… Платформою для співпраці стане  офіс декарбонізації та енергоефективності», — зазначила Голова Держенергоефективності Ганна Замазєєва.

Ганна Замазєєва зазначила, що саме регіональні офіси, які будуть допомагати громадам ставати енергоефективними і впроваджувати в процеси відбудови сучасні технології та інновації.

«Чому це важливо? По-перше, «доступна та чиста енергія» — це одна з цілей сталого розвитку. Її впровадження, як і усіх інших цілей, є ключовою умовою нашого процесу євроінтеграції. Всі рішення щодо енергоефективності приймаються у громадах, тож, саме місцеве самоврядування грає у цьому найважливішу роль. І що дуже важливо у подальшій відбудові країни: зелена енергетика — це частина конкурентноздатності громади, можливість залучення інвестицій та бізнесу», — розповів Микола Лукашук, голова Дніпропетровської обласної ради.

Координаційним пунктом та консультативним органом у цьому процесі буде саме регіональний офіс декарбонізації та енергоефективності.

Тут фахівці:
▪️створять «подушку енергетичної безпеки» регіону,
▪️фінансуватимуть відповідні проєкти,
▪️впроваджуватимуть енергоменеджмент,
▪️шукатимуть інвестиції,
▪️запускатимуть місцеві програми,
▪️консультуватимуть.

Источник: oblrada.dp.gov.ua

Предыдущая Дорогие украинцы, украинки!
Следующий Руководитель Офиса Президента Украины Андрей Ермак провел

Нет комментариев

Оставить комментарий