«Варта Дніпра» — у теробороні міста створили добровольче формування |


Про це розповів мер Дніпра Борис Філатов. Також очільник міста представив керівника підрозділу — Олександра Буйволюка.

«Це наш голова департаменту парків та рекреації міськради, який має надзвичайний бойовий досвід, тож, в умовах воєнного часу Олександр є компетентною людиною», — зазначив Борис Філатов. 

Щодо умов вступу до «Варти Дніпра», задач підрозділу та режиму роботи поділився сам Олександр Буйволюк:

«Ми є партизанами, які зупинять ворога тут, якщо він сунеться до області. Втім, «Варта Дніпра» є, в першу чергу, добровольчим формуванням. Ми нікого не прикриваємо від призову, не платимо зарплатню». 

До вступу запрошуються усі бажаючі. Кожного розподіляють за здібностями: патрульні, медики, монтажники, волонтери, журналісти. Олександр Буйволюк запевнив, що кожному знайдеться завдання на своєму «фронті» у цій війні. 

«Наразі співбесіда та розподілення відбувається за адресою вул.Старокозацька 58, кабінет — 109. Втім, у нас тисячі бажаючих, тож, згодом ми будемо відправляти за місцем проживання», — уточнив керівник «Варти Дніпра». 

Окремо він зазначив, що просто так людям зброю не видають. Лише тим, хто має досвід користування нею та пройде ретельну перевірку.

Борис Філатов також, у свою чергу, наголосив, що наразі фіксується надзвичайна ініціативність містян, які бажають захищати свої домівки, але їх дії не лише не приносять користі, але й заважають:

«Досить самодіяльності. Усі, хто хоче щось робити, звертайтеся до «Варти Дніпра». В іншому випадку ви лише нашкодите роботі правоохоронців та життю громадянського населення!».

Мер Дніпра, поміж іншого, запевнив, що наразі усі служби міста працюють. ЖКХ, транспорт, медицина, електро- та водопостачання. 

«Нагадую, що у нас на вокзалі повністю налагоджена процедура евакуації жінок та дітей. Потяги їдуть не лише на Захід України, але прямо у Польщу. Також на вокзалі працює волонтерський центр, де можна отримати будь-яку допомогу, у тому числі, консультацію психолога. Не бійтесь очікувати свій потяг у волонтерському центрі. Ви почуєте повідомлення про прибуття та відправку, адже вони транслюються і в центрі!» — сказав Борис Філатов.

Источник: Дніпропетровська обласна рада https://oblrada.dp.gov.ua/

Автор публикации

Комментарии: 1Публикации: 3211Регистрация: 23-10-2016
Предыдущая Коментар голови Дніпропетровської обласної ради Миколи Лукашука про ситуацію в області станом на 9:30 |
Следующий Замість гри на сцені нині вони працюють в тилу |

Нет комментариев

Оставить комментарий