100 вишиванок малечі: театрали регіону влаштували дітям-переселенцям вишиване свято


У Всесвітній День вишиванки актори Дніпропетровського академічного обласного українського молодіжного театру завітали до дитячого табору, де зараз мешкають діти-переселенці із батьками. Це мешканці Харківщини та Донеччини, які втекли від війни до Дніпра.

«Ми підготували для дітей справжнє свято, до створення якого долучилось багато благодійників. Наші актори поставили українську казку, волонтери напекли пряники у вигляді розшитих сорочок та підготували тематичні розмальовки, а кравчині театру відшили для кожної дитини індивідуальну вишиванку. Це був сюрприз для малечі й він точно вдався», — каже Михайло Морозов, заступник директора молодіжного театру.

Мама двох дівчат та переселенка з Покровська Оксана розповідає: «Донечки підбігли до мене й почали розповідати які ж гарні їм подарували сорочки. Вони були такі радісні й схвильовані. Вдома в нас є одна вишиванка на двох, бо ж коштують вони не дешево й ми не могли дозволити їх собі. Тепер у кожної донечки є своя. Це неймовірний подарунок! Дуже вдячна за нього, бо він зробив щасливими моїх дітей».

Вистава на День вишиванки стала 24-м виступом театралів, які вони влаштовують для переселенців. Всі постановки діти та дорослі відвідують безкоштовно.

Предыдущая Дніпропетровщина продовжує працевлаштовувати медиків з інших регіонів. Які спеціалісти потрібні?
Следующий Привітання голови Дніпропетровської обласної ради Миколи Лукашука та очільників міст і громад області з Днем вишиванки

Нет комментариев

Оставить комментарий