6 програм грантів: держава запустила новий проєкт в «Дія». |


 

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль:

«Запускаємо проєкт «єРобота». Вже відсьогодні можна подати заявки через Дію. Гранти на створення власної справи, розширення роботи малого й середнього бізнесу, а також отримання нових навичок для нової кар’єри».

«єРобота» включає такі програми грантів:

«Робота: своя справа»: безповоротні гранти до 250 тис. грн на запуск або розвиток власної справи. Головна умова — створення хоча б 1 робочого місця.

«Робота: новий рівень»: гранти до 8 млн на розширення та створення підприємств у сфері переробки. Умова — створення щонайменше 25 робочих місць.

«Робота: свій сад»: гранти на висадку нових садів (до 400 тис. грн за 1 га), але не більше 25 га. Умова — створення від 3 до 20 робочих місць.

«Робота: своя теплиця»: гранти на побудову нових теплиць (до 7 млн грн). Потрібно створити 40 сезонних або постійних робочих місць.

«Робота: стартап»: це гранти для стартапів в ІТ. Безповоротна допомога від 750 тис.грн до 3,5 млн, поворотні — від 3,5 до 8 млн грн.

«Робота: старт в IT»: гранти на навчання новим навичкам у сфері інформаційних технологій.

Подати заявку на грант можна через портал ДІЯ.

Источник: Дніпропетровська обласна рада https://oblrada.dp.gov.ua/

Предыдущая І продуктами, і співом, і добрим словом: в одному з терцентрів соціального обслуговування у Покровській громаді продовжують надавати допомогу тим, хто її потребує |
Следующий Школярі з Дніпропетровщини отримали нагороди на міжнародному конкурсі Genius Olympiad. |

Нет комментариев

Оставить комментарий