Анкери кріпильні. Огляд механічних анкерів


Анкерні болти фотоЄ кілька способів прикріпити деталь або конструкцію до стіни. Можна скористатися дюбелем-цвяхом або звичайним цвяхом. Але найнадійніше кріплення це анкер.

Якими бувають анкери?

Існує велика різноманітність анкерного кріплення з якого є два основних напрямки:

 

  • анкери механічні – кріплення в базовому матеріалі за рахунок розпору (тертя) або особливої ​​форми.
  • анкери хімічні – спеціальний клейовий склад забезпечує міцне зчеплення з базовим підставою.

У цій статті ми розглянемо такі види механічних анкерів:

Забивний

Забивний анкер являє собою латунну, нержавіючу або сталеву втулку з внутрішнім різьбленням і насічками зовні. Хвостовик анкера з розрізами і внутрішніми виступами, завдяки яким при угвинчуванні шпильки, болти гвинти відбувається розпір і фіксація в підставі. Проста установка – забивання молотком в попередньо просвердлений отвір. Основна перевага – низька ціна анкера, недолік – працює тільки в міцній основі (бетон, камінь, повнотіла цегла). Купити забивний анкер вы можете на сайті: https://mir-krepezha.com.ua/ankera/latunnyj-zabivnoj-ankernyj-bolt

Клиновий

Клиновий анкер являє собою різьбову шпильку, кінцевик якої виконаний у формі конуса на який одягнена цанга. При затягуванні гайки під час кріплення деталі шпильки висуваються назовні, конус заходить в штангу і розпирає її в підставі. Зручне і порівняно недороге анкерне кріплення, але тільки для міцних підстав. Різновид клинового, стельовий анкер, має головку з вушком і використовується для кріплення люстр, світильників, підвісних стель.

Розпірний (розжимний)

Конструкцій розпірних анкерів досить багато. Зазвичай метиз складається з нарізного кріплення з конусом на кінці і металевої втулки. Конусів і втулок може бути кілька. Втулка забезпечує велику довжину розжиму і, як наслідок, більш міцне закріплення. Конус з внутрішнім різьбленням засувається під втулку рухаючись по шпильці. Конус, як наконечник, засувається під втулку, разом зі шпилькою. Розпірні анкери забезпечують міцне кріплення навіть до розтягнутого бетону або бетону з тріщинами (дивитись інструкцію виробника). Недолік таких анкерів – більш висока ціна. Але саме їх використовують для установки відповідальних конструкцій – козирків, навісів, лісів, перил і т.п.

Анкер-клин

Анкер-клин – кріплення для швидкого монтажу, без різьбової складової. Складається з двох елементів. Тіло в формі циліндра з вирізом і шайбою, безпосередньо клин. У попередньо підготовлений отвір в базовій підставі через отвір прикріплюються деталі спочатку вставляється тіло кріплення. Потім забивається анкер. Він іде в сторону і кріплення міцно фіксується в підставі. Анкери-клини особливо зручні для швидкого кріплення до бетонних, цегляних кам’яних підстав металопрофілю, навісних конструкцій, перфорованих стрічок і т. д.

Для пустотілих конструкцій

Таке кріплення також часто називають “дюбель Моллі”, “дюбель-метелик”. Призначене для кріплення до тонкостінних матеріалів типу гіпсокартону, OSB, магнезитові панелі, фанера. В процесі вгвинчування гвинта задня частина анкера притягується. При цьому, завдяки прорізам в середній частині металовиробу, зі зворотнього боку аркуша утворюються наполегливі сегменти. Упор з лицьового боку за рахунок бурту.

Існує і багато інших типів механічних анкерів. Отримати більше інформації по анкерне кріплення можна на сайті інтернет-магазину метизів і кріплення .


Доставка креплений и метизов возможна не только в Черкассы, но и по всей территории Украины.

Предыдущая Сотрудничая с нашим интернет магазином семян, вы сможете получить высокий урожай
Следующий Отдых в Турции

Нет комментариев

Оставить комментарий