Боєць “Азову” розповів про гострі проблеми української армії – Ексклюзив ТСН


Військовий розповів про радянські часи в армії.

У Збройних Силах України часто виникають ситуації, коли рушниця є, а куль до неї немає, ти також. І кілька командирів віддавати нелогічні накази. Все це зв’язує руки учасникам бойових дій і не дозволяє ефективно боротися.

Про це в ексклюзивному інтерв’ю ТСН.UA розповів боєць 12-ї бригади Нацгвардії “Азов” із позивним “Ніко”.

«Тут (в Україні – прим. ред.) я не проходив базовий курс. Однак після повернення з Великої Британії ми деякий час залишалися в навчальному центрі. До нас привозили мобілізованих, які ніколи зброї в руках не тримали. Ми з ними навчалися за програмою, за якою самі навчалися у Великобританії. Але поки не прийшов дядько зі штабу і не сказав: ось книжка і тільки по книжці треба вчитися, і по книжці теж треба воювати. Незважаючи на те, що ми не навчалися за книгою, була розроблена індивідуальна програма для виконання бойових завдань на території України», – розповідає Ніко.

За словами військовослужбовця, у ЗСУ є бригади та частини, які їх мають Совковщина.

«Це зв’язує нам руки. У деяких ситуаціях ми можемо імпровізувати, додавати своє, рухатися, як забажаємо”, – сказав “Ніко”.

Крім того, Збройні сили України мають великий снарядний голод– каже військовий.

«Або у нас дійсно не вистачає ракет, або вони поставляються під конкретні цілі. Нещодавно спілкувався зі своїм бойовим побратимом, він був у артилерійському розрахунку, був на командному пункті на Лимані. І дають вам набої до якоїсь зброї: ось вам десять куль і десять мішеней. Іншим разом хлопці розуміють, що з першого пострілу в ціль не потрапять, і не використовують той боєприпас, а прикривають піхотинців. Іноді виявляється, що так. Тому що у нас дійсно великий дефіцит снарядів. І так сталося, що Франція надала нам частину зброї. Але рушниці є, а куль до них немає і навпаки. Нам їх доставили, але ми не можемо ними скористатися, – сказав «Ніко».

Фільм можна переглянути на YouTube-каналі ТСН за посиланням ДОБА ВІЙН ПОЧАЛАСЯ! Наступному поколінню теж доведеться боротися! Інтерв’ю Франка з бійцем “Азову”.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Меркурій не ретроградний: що не можна робити в цей період
Следующий Зеленський був у штабі 29 квітня – слухав доповідь про обмін полоненими з Росією

Нет комментариев

Оставить комментарий