Симбіоз музики, небайдужих людей та чуттєвих дитячих малюнків


Благодійники спільно з КП «Дніпропетровська філармонія ім. Когана» ДОР організували концерт для переселенців. Виступ став прем’єрним для естрадного колективу філармонії.

У глядацькій залі — родини, які переїхали до Дніпра через війну. Серед них і Олена, яка прийшла із двома доньками та мамою.

«Вхід для нас сюди безкоштовний й це дуже приємно. Крім концерту є ще виставка дитячих малюнків, яку ми залюбки відвідали. В мирному житті я лише раз була в філармонії рідного міста. З нетерпінням чекаю виступу дніпровських талантів», — ділиться жінка.

Реклама: Лучшая узбекская музыка скачать в Интернете..

Організатори поставили собі за мету відволікти людей від війни, а також зібрати гроші для адресної допомоги родинам, що зараз мешкають в регіоні.

«Це родини з Луганска, Лисичанска, Маріуполя, Сєвєродонецка, Харкова. Є серед наших підопічних багатодітні та малозабезпечені родини та люди з інвалідністю. Ми також відкрили шелтер й зібрані кошти підуть також й на його утримання»,— розповідає співзасновник благодійного фонду «Ми рятуємо Україну» Микита Шикула.

Силами небайдужих людей на концерті організаторам вдалось зібрати понад 90 тисяч гривень.

!IMG_0708 !IMG_0710 !IMG_0776

!IMG_0756 !IMG_0833 !IMG_0911 !IMG_0915

Автор публикации

не в сети 4 дня

Редактор

Комментарии: 1Публикации: 3215Регистрация: 23-10-2016
Предыдущая Усі соціальні послуги жителям Дніпропетровщини надаються в повному обсязі
Следующий Громади Дніпропетровщини отримали гуманітарну допомогу від бізнесу

Нет комментариев

Оставить комментарий