Ситуація на Дніпропетровщині – стабільна і контрольована, – голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук


Ситуація на Дніпропетровщині – стабільна і контрольована, – голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук

87DABBE4-74C6-46C1-A17D-6EDA945CBEBA

Очільник обласні ради повідомив: на територію області війська окупанта не увійшли. Інфраструктура регіону функціонує в штатному режимі. Всі дороги – проїзні. Продукти харчування, медикаменти, запаси топлива є.

«Військова адміністрація і штаб оборони області працюють. Очільники міст, територіальних громад на своїх робочих місцях. Стосовно Херсонського напрямку: вчора очільник військової адміністрації області Валентин Резніченко проінспектував стан справ у Кривому Розі. В міста, як і у всієї області, є план оборони», – розповів Микола Лукашук. 

Зараз обласна влада закликає підприємців повертатися до роботи і допомагати економіці країни. Для цього нині створюються всі умови.

«У своєму останньому зверненні Володимир Зеленський повідомив про початок податкової реформи. Замість ПДВ та податку на прибуток буде ставка 2% від обороту та спрощений облік. Для малого бізнесу – це перша і друга групи ФОПів – ставлять добровільну сплату єдиного податку. Якщо люди можуть – сплачують. Не можуть – не сплачують. Також очікується максимальна дерегуляція бізнесу. Скасовуються всі перевірки для всіх бізнесів. Єдина умова: підприємці забезпечують нормальну роботу свого бізнесу в межах українського законодавства. Тобто все робиться для того, щоби міста, де немає активних бойових дій, поверталися до нормального життя», – зазначив Микола Лукашук.

 Источник: Дніпропетровська обласна рада https://oblrada.dp.gov.ua/

Автор публикации

не в сети 1 неделя

Редактор

Комментарии: 1Публикации: 3211Регистрация: 23-10-2016
Предыдущая Ситуація на Дніпропетровщині – стабільна і контрольована, – голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук
Следующий Про руйнування аеропорту у Дніпрі. Подробиці розповіла прес-офіцерка ГУ ДСНС Дніпропетровщини Євгенія Дудка.

Нет комментариев

Оставить комментарий