Тисяча донорів, резервні списки та загальна ситуація щодо медичного забезпечення області |


IMG 4791 1366x768 1
IMG 4791 1366x768 1

Тисяча донорів, резервні списки та загальна ситуація щодо медичного забезпечення області

Наразі на Дніпропетровщині медичні заклади забезпечені всім необхідним: перев’зувальний матеріал, кисень, препарати — все є в достатній кількості. Лікарні регіону працюють в посиленому режимі. Аптеки області також забезпечені необхідним.

«Ми бачимо приклад згуртованості нації. Вчора до кроводачі долучилась 935 мешканців Дніпропетровщини. Донорами ставали у Дніпрі, Кривому Розі, Нікополі, Кам’янському. Сьогодні від ранку ми також маємо черги із небайдужих людей, які хочуть здати кров. Повідомляємо, що нині в регіоні створено резервний запас по всім групам крові позитивного резусу. Ми складаємо переліки резервних донорів, до яких звертатимемося за потреби. Аби записатись, звертайтесь за номером 749-63-79», — розповіла гендиректорка Дніпропетровської обласної станції переливання крові Антоніна Сердюк.

Реклама: Качественная расшифровка ошибок volvo через Интернет..

Здати кров в регіоні можна за адресами:
КП «Дніпропетровська обласна станція переливання крові» (м. Дніпро, пр. Б.Хмельницького, 17)
КП «Дніпропетровська обласна станція переливання крові» структурний підрозділ Кам’янсього (м. Кам’янське, вул. Інститутська,6)
КП «Дніпропетровська обласна станція переливання крові» структурний підрозділ Нікополя (м. Нікополь, пр. Трубників, 56, корп.2)
КП «Дніпропетровська обласна станція переливання крові» структурний підрозділ Кривого Рогу (м. Кривий Ріг, вул. Медична, 12)
КНП «Міська клінічна лікарня №4» ДМР (м. Дніпро, вул. Ближня, 31)
КРН «Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги» ДМР (м. Дніпро, вул. Антоновича, 65)
ДЗ «Спеціалізована багатопроільна лікарня №1 МОЗ України» (м. Дніпро, вул. Титова, 39).

Нагадаємо, що Кабмін з 25 лютого призупинив експорт препаратів крові на 30 днів. Вся кров, яку здають донори, буде використовуватися виключно в Україні та тільки для порятунку бійців української армії і мирного населення.

Источник: Дніпропетровська обласна рада https://oblrada.dp.gov.ua/

Предыдущая Не вірте фейкам про сирени! |
Следующий Четвертий день агресії проти України: область тримається |

Нет комментариев

Оставить комментарий