Тридцять європалетів гуманітарної допомоги від Польщі та Німеччини передадуть військовослужбовцям та службам, які цього потребують.


2D8E039B C051 4991 833B 83DC8F2E1161 768x768 1
2D8E039B C051 4991 833B 83DC8F2E1161 768x768 1

Дніпропетровщина отримала чергову гуманітарну допомогу від Нижньої Сілезії (Республіка Польща), а також від Бранденбургу та Вільної Держави Саксонія (Німеччина). На прохання голови обласної ради Миколи Лукашука вже не вперше відгукнувся Цезарій Пшибильський, Маршал Нижньосілезького воєводства. Польські можновладці спільно з їхніми партнерськими регіонами з Німеччини зібрали для Дніпропетровщини фуру благодійного вантажу.

«На початку повномасштабного російського вторгнення від воєводства Нижня Сілезія ми отримали спеціалізовані автомобілі для медиків з обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Зараз ці машини рятують життя. Також до нас вже надходили тактичні медичні рюкзаки зі спорядженням. Нині ж нам надіслали фуру з електрогенераторами, ковдрами, постільною білизною, ліжками, медикаментами тощо.

Цей вантаж буде передано військовим та іншим службам, які цього потребують. Безмежно вдячний представникам Німеччини за допомогу, а також Маршалу Нижньосілезького воєводства Цезарію Пшибильському за те, що вони завжди реагують на наші прохання про допомогу. Це приклад справжньої дружби та підтримки, якої ми зараз потребуємо», – сказав голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Вантаж, який надійшов на Дніпропетровщину від Нижньої Сілезії, Бранденбургу та Вільної Держави Саксонія, містить:

намети;

обігрівачі;

комплекти освітлення для наметів;

ліжка;

подушки, ковдри, рушники;

постільну білизну;

термоси;

розкладні лави та столи.

лікарські засоби (знеболюючі, препарати для лікування простудних захворювань, астми, щитовидної залози, шлунку, нервової системи);

медичні товари (дезінфікуючі засоби, перев’язувальні матеріали та набори для лікування поранених військовослужбовців);

продукти харчування (консерви, крупи, борошно, макаронні вироби, кава, печиво, вафлі, шоколад, горіхова суміш, консервовані фрукти).

Предыдущая Три ракетні удари – Микола Лукашук звернувся до жителів області
Следующий Державний бюджет в умовах війни – які зміни внесені?

Нет комментариев

Оставить комментарий