Війна не стане на заваді: починаючи з 24 лютого, на Дніпропетровщині побралось понад півтисячі пар |


У Північно-Східному міжрегіональному управлінні Мін’юсту, діяльність якого розповсюджується й на Дніпропетровщину, повідомили: РАЦСи працюють у штатному режимі. Охочі вступити в шлюб зараз можуть зробити це буквально за добу та до того ж безкоштовно.

«Ми звільнили наших громадян від сплати усіх зборів та платежів під час надання послуг. Колеги регулярно перекидують мені фото одружень військових, тероборони, лікарів у містах, де ведуться активні бойові дії. Кохання не спинити», — написав в соцмережі Міністр юстиції України Денис Малюська.

На Дніпропетровщині з початку війни побралося вже 575 пар. «З них 219 актів шлюбу зареєстровано у м. Дніпро, 121 — в Кривому Розі та 53 — у Кам‘янському. Ті заяви, які були подані до 24 лютого, відпрацьовуються й шлюби укладаються в ту дату, яку раніше обрали молодята. Нагадую закоханим, що заяву треба подавати обидвом молодятам особисто в орган держреєстрації актів цивільного стану. Адреси й контактні телефони РАЦСів ви знайдете на сайті Пд-Сх міжрегіонального управління», — розповів начальник Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Іван Легостаєв. Отримати консультації у сфері державної реєстрації актів цивільного стану та узгодити свій візит просимо за номерами телефонів за посиланням https://docs.google.com/…/1EwzOatcEXSr3xW3dHL8C…/edit…

Источник: Дніпропетровська обласна рада https://oblrada.dp.gov.ua/

Автор публикации

Комментарии: 1Публикации: 3211Регистрация: 23-10-2016
Предыдущая Криміногенна ситуація на Дніпропетровщині |
Следующий Коментар голови Дніпропетровської обласної ради Миколи Лукашука про ситуацію в області станом на 18:30 |

Нет комментариев

Оставить комментарий