Який електричний транспорт вибрати


elektrosamokat
elektrosamokat

Великий вибір може стати серйозною перепоною для здійснення вдалої покупки. Це стосується і сучасного електротранспорту, асортимент якого широкий та різноманітний. Розберімося в перевагах і недоліках найпопулярніших транспортних засобів з електромотором, щоб кожен міг вибрати для себе комфортний і безпечний варіант.

Електричні самокати

Цим різновидом транспорту активно користуються діти, молодь і дорослі люди. Він є незамінним для активного відпочинку, поїздок на навчання чи роботу. Практичні, зручні та екологічні електросамокати легко опанувати, вони потребують мінімального догляду: регулярного підзаряджання акумулятора та періодичного технічного обслуговування. Розглянемо інші переваги цього ТЗ:

  1. Немає потреби оформлювати документи та ставити транспортний засіб на облік, водійське посвідчення теж не знадобиться. Проте дуже важливо навчитися впевнено керувати самокатом, перш ніж виїжджати на багатолюдні вулиці.
  2. Велика прохідність — легко об’їхати затори чи скоротити шлях вузькими провулками, парковими доріжками тощо.
  3. Широкий модельний ряд, серед якого кожен покупець може вибрати оптимальний варіант.
  4. Агрегат досить легкий, тому в разі ламання чи розрядження акумулятора доросла людина може переносити його в руках.
  5. На одному заряді акумулятора можна проїхати від 10 до 25 км в більше, усе залежить від показників автономності.

Image
Серед недоліків можна відмітити швидкісні обмеження та одномісність. Є моделі, які здатні витримувати навантаження в 120 кг, проте для двох дорослих людей цього може бути недостатньо.

Електричний велосипед

Цей транспортний засіб теж часто можна зустріти на вулицях міст і селищ. І це не дивно, адже він має низку вагомих переваг:

  1. простота використання — не потрібні дозволи та реєстрація;
  2. мобільність — навіть якщо розрядився акумулятор, рух можна продовжити, використовуючи педалі;
  3. велосипед із мотором не потребує багато місця для зберігання, і з паркуванням теж не виникає проблем.

Електричний велосипед є екологічним та доступним транспортним засобом, який здатен зробити життя більш комфортним і мобільним. Крім того, на ринку представлено моделі на будь-який смак та бюджет, тому кожен гарантовано зможе знайти свій ідеальний двоколісний транспорт.

Електроскутер

Для моделей потужністю до 3 кВт реєстрація не є обов’язковою. Проте, виїжджаючи на дорогу, із собою завжди потрібно мати паспорт на скутер, який є підтвердженням його технічних характеристик. Вибрати оптимальний різновид електричного транспорту за вигідною ціною можна на сайті інтернет-магазину Алло.юа в Дніпрі.
Такий транспортний засіб зручний у використанні, адже має сидіння для водія та пасажира й кошик або багажний відсік для речей. До того ж скутер є досить прохідним, і на ньому можна їздити як шляхами загального користування, так і манівцями.

Предыдущая Знакомство с классическим шотландским виски Bell's
Следующий Окупація Севастополя Росією: як це було 10 років тому і як українці досі борються з окупантами

Нет комментариев

Оставить комментарий