Театротерапія: актори Дніпропетровщини організовують благодійні виступи


Одна з таких вистав відбулась у лікарні Дніпропетровщини. Діти разом з акторами приборкували казкового дракона, виставу для них поставила трупа молодіжного театру. В глядацькій залі зібралося понад півсотні глядачів — це пацієнти, їхні батьки та дехто з персоналу медзакладу.

«Ця вистава досить символічна. В ній дракон хоче з‘їсти принцесу Паляничку. Але казкові герої неодмінно її визволять. Це історія про кохання, дружбу і віру в добро», — каже Андрій Зіньковський, актор Дніпропетровського академічного українського молодіжного театру. «Нам дуже сподобалась вистава! Ми відволіклись, насміялись і весело провели час з дітьми», — ділиться враженнями мама маленької пацієнтки Інна.

Театр організовує подібні виступи для дітей, дорослих, всіх хто цього потребує. І все благодійно. Виступи вже відбулись у різних куточках області.

«У цей складний час всі обласні заклади культури працюють своєрідними психологами, а також дарують позитивний настрій кожному глядачу, — розповідає начальнця гуманітарного управління обласної ради Лілія Гиренко. — Мистецтво зігріває серця. І ми хочемо допомогти людям відчути тепло нашої турботи».

Актори театрів вже дали 14 благодійних вистав. Кажуть: й надалі продовжуватимуть роботу та даруватимуть радість.

Автор публикации

не в сети 4 дня

Редактор

Комментарии: 1Публикации: 3215Регистрация: 23-10-2016
Предыдущая Уряд розширив програму «Доступні кредити 5-7-9%»: тепер нею можуть скористатись і підприємства у сфері пасажирських та вантажних перевезень
Следующий Сьогодні Республіка Польща відзначає День Конституції

Нет комментариев

Оставить комментарий